yakıt verileri fiyatı
Subaru forester hakkında biraz bilgi verirsek mükemmeliği hakkında yorum yapabilirsiniz Limited versiyonunda bunlara ek olarak deri koltuk döşeme ve elektrikli ayarlanabilir sürücü koltuğu bulunuyor. Performans, yol tutuşu, yakıt tüketimi, kabin ve gövde boyutları, yerden yükseklik özellikleriyle SUV segmentinin en iyi temsilcisi olan Subaru Forester, simetrik sürekli dört çeker teknolojisi ve boxer motora sahip olmasıyla rakiplerinden ayrışıyorSubaru Forester’ın Comfort versiyonunun standart donanımları arasında sunroof, ön sis farları, 8 airbag, VDC, direksiyondan kontrollü cruise control, 6 CD çalar ses sistemi yer alıyor.
Isıtmalı ön koltuklar gibi cruise kontrol, iklim kontrolü, klima ve iPod ve diğer müzik depolama cihazları için yardımcı bir fiş ile bir MP3 stereo, standarttır.
Subaru forester benzersiz teknolojisi, üstün motor performansı ve yüksek güvenlik özellikleriyle pazarda fark yaratan; tüketicileri ileri teknoloji ve konforla buluşturan 2.0 lt benzinli motor hacmine sahip Forester Comfort, 158 PS/6400rpm beygir gücünde ve 186 Nm / 3200 rpm tork üretiyor. Turbo desteği sayesinde, dört tekerlekten çekiş sistemi ve otomatik şanzımanın getirdiği ek yüke rağmen kolayca devirlenen motor, gaz pedalına oldukça hızlı tepki verebiliyor. Forester 2.0 XT’nin 4 ileri vitesli otomatik şanzımanı geleneksel yapıda. 4*4 olarak sunulan aracın gücün yüzde 60’ını ön, yüzde 40’ını arka tekerleklere yönlendiriyor. Ön ya da arka tekerlekler tutunma yeteneklerini kaybetmeye başladığında, güç otomatik olarak daha çok tutunan aksa yönlendiriliyor. Yakıt tüketimi ise ortalama 7,5 lt/100km.

başlangıç fiyatı kampanyalı 68.818 Dizel Başlangıç fiyatı ise 78.506 TL