2014 Dacia Yeni Logan MCV özellikleri

Uygun maliyeti ile sıfır km araba sahibi olmak talep eden kapsamlı aileler amaçlı uyumlu fiyat çözüm .

19 Şubat’a bayilerdeki yerini meydan otomobil , 33 bin 800 liradan başlayan ücretlerle ve tek donanım düzeyi ( Ambiance ) ile pazara takdim edildi .

2006’daki lansmanından bu yana Logan MCV , 40 ülkede tahmini 340 bin tane satış gerçekleştirdi . Türkiye’de ise lansmanı yapılmış olan 2007 seneninden bu yana ise 32 bin tane satıldı . İç ve harici mekân tasarımları yenilenen otomobil , 573 litrelik kapsamlı bagaj hacmine sahip . Çift gökyüzü yastığı , ABS , AFU , ESP , ASR benzeri güvenlik fonksiyonları yer meydan Logan’da 7 ” dokunmatik ekranlı tek navigasyon ve multimedya sistemi meydana gelen Media Nav , yepyeni radyo CD MP3 ve Eco Mode fonksiyonu yer ediniyor . Türkiye’de 2 motor seçeneği ile sunuluyor . bir . 2 16v 75bg benzinli ve bir . 5 dCi 75 bg dizel . Renault Grubu’nun en tek sürü satan motoru bir . 5dCi , segmentinin en düşük petrol kullanımı 3 , 9 litre/100 km ve 103 g CO2/km salınıma sahip . Bununla Birlikte dizele uyumlu fiyat tek muadil olarak özgün fabrika çıkışlı LPG seçeneği de bulunuyor .
2014 Dacia Yeni Logan MCV özellikleri

Araçtaki bluetooth teknolojisi ve USB ya da jak prizinden meydana gelen yepyeni radyo CD MP3 uyumlu CD çalar standart olarak yer ediniyor . 7 ” dokunmatik ekranla navigasyon ve opsiyonel olarak da multimedya sistemi sunuluyor . Yepyeni Logan’ın dizel motoru 75 beygir gücüne ( bg ) sahip . Özgün fabrika çıkışlı LPG’li otomobiller sunan tek marka Dacia , çift yakıtlı ( benzin/LPG ) bir . 2 16v 75 bg motor ile de satılıyor . Dizel motordaki Eco Mode fonksiyonu ile tespit edecek motor ve havalandırma/klima parametrelerini şoföre ve yolcuya yönelik ayarlarken CO2 salımında da yüzde 10’a varan tasarruf sağlanabiliyor .