oto-kilit-acma

Aracınızın başlatma komutunu bildiğiniz gibi anahtarlar sağlıyor. Güvenlik açısından üst düzeyde korumamız gereken anahtarlar yabancıların eline geçtiğinde neler olacağınız hepimiz çok iyi biliyoruz. Haberlerde sık sık izliyoruz. Merkezi kilit ile kapatılan kapılar sinyal bozucu cihazlar ile sistem etkisiz hale getirilebiliyor. Siz aracı kilitledim zannederek uzaklaşıyorsunuz ama aslında kapılar açık kalıyor ve aracınız çalınıyor veya hırsızlık yapılıyor.

Kapı kilitleri sadece hırsızlık amaçlı değil çocuklarımızın güvenliğini sağlamak içinde çok önemli. Mesela merkezi kilit konumuyla araç içindeki bütün kapıları tek seferde kilitleyerek açılmasını önleyebiliriz. Kapı kilitlerinde  her parçada olduğu gibi çeşitli arızalar yaşanabilir. Hiç birisi çözülmeyecek sorunlar değildir. Antalya Oto Kilit  için en uygun ve kaliteli şekilde aracınızın sorunlarını çözecektir. Genelde en büyük sorun otomatik kapı kilitlerinin otomatik kapanma arızasıdır.  Kullanıma bağlı olarak parçanın yorulmaya sonucu deforme olması durumudur. Gerekli kontrollerin yerine getirildikten sonra sorunun ortadan kalkıp kalkmadığı  kontrol edilmektedir.

Peki gerçekten bu işi düzenli ve emin ellere emanet edecek yer bulamıyorsanız size bir tavsiyemiz var. Antalya Oto Kilit  bu işte uzman kadrosu ve bilgili personeli ile sizlere her zaman yardımcı olmaya hazır.  Otomobilinizin kilit sisteminin arızalı olması ya da bakımsız olması gibi durumlar olası kaza risklerine davetiye çıkartmaktadır.