Aveo  modelleri kullanışlılık ve şıklığın yanı sıra sağladıkları yakıt ekonomisi ile de dikkat çekiyor.
Garanti kapsamı dahilinde LPG dönüşüm seçeneği ile satışa sunulan Aveo  modellerinde LPG ile ciddi yakıt ekonomisi elde etme fırsatı sunulmaktadır.Yılda ortalama 15.000 kilometre araç kullanımında LPG dönüşümlü bir Aveo muadili bir benzinli araçtan 1.575TL’ye varan ve muadili bir dizel araçtan 1.000 TL’ye varan daha az yakıt maliyetine sahiptir.

Chevrolet’den son derece zarif kompakt sedan
4 kapılı Aveo sedan cesur tasarımı ve zarif boyutları ile her gittiği yere sofistike bir hava götürüyor. Araç göz alıcı görünümünün yanı sıra şu özelliklere de sahip: Aveo sedan kullanışlı, randımanlı ve son derece de ekonomik. Etkileyici standart donanımı ve oldukça makul fiyatı ile kesinlikle akıllıca bir seçim.

Hem HB hem Sedan gövde tipleri ile sunulan Aveo modelleri ekonomik 1.2 lt (84Hp) ve 1.4 lt (100Hp) motor seçenekleri ile beğeni topluyor. Haziran ayına özel 5.345 TL’ye varan indirim fırsatı ve 21.460 TL’den başlayan fiyatlarla Chevrolet Aveo’lar Chevrolet bayilerinde sizi bekliyor.

Olağanüstü yakıt tasarrufu 100 km’de 5.5 litre – ortalama ve perfomansının yanısıra bu kompakt hatchback, daha bir çok etkileyici özelliğe sahip.Pratik yaşam ortağınız Chevrolet’nin yeni, kullanışlı ve şıklığını keşfedin.  Geniş ve bir çok açıdan son derece kullanışlı iç mekan tasarımı ile Aveo Hatchback, sadece 21.462 TL’den başlayan uygun fiyatı ile kaçırılmayacak bir fırsat.
Chevrolet, Aveo modellerinde 5.345 TL’ye  varan kampanya ile Haziran ayına özel kaçırılmayacak satış fırsatları sunuyor. Aveo HB 21.462 TL’den , Aveo Sedan 22.205 TL‘den,  başlayan çok cazip fiyatlara Haziran ayına özel satış fiyatlarıdır.