Citroen C-Elysee 1.2 Vti PuretechCitroen C bir Elysee çoğalış Ülkemiz yollarında durumda olan yepyeni nesil bir . 2 VTi PureTech motoruyla sınıfının en düşük petrol tüketimini ve yüksek performansını tek arada sunuyor . Benzinli motoru ile dizel motor civarı düşük petrol tüketim değerleri durumda olan ve fiyatıyla pratik , performansıyla pratik değil yakalanan Yepyeni Citroen C bir Elysee bir . 2 VTi PureTech; hem tek uygun hem tek de uyumlu fiyat tek sedan araba arayan alıcılar amaçlı ideal tek alternatif .

C bir Elysee , markanın sokak tutuş , kudretli kalite ve motor teknolojilerindeki tüm deneyimlerini tek arada sunuyor . Performans , petrol verimliliği ve dayanıklılık amaçlı tasarlanmış durumda olan 3 silindirli yepyeni benzinli bir . 2 VTi 72 HP motoru ile konforu , tasarruf nitelikleri dikkat çeken yepyeni sedan düşük petrol tüketim değerleri , uyumlu bakım maliyetleri , sağlamlığıyla kullanım maliyetlerinde iddiasını meydana koyuyor .

Aracın 640 / 506 litre ( VDA normlarına yönelik ) kapasiteye sahip bagajı kategorisindeki en büyüklerden biri olmasıyla beklentileri karşılıyor . 4 . 43 m uzunluğunda , bir , 75 m genişliğinde ve bir . 47 m yüksekliğinde durumda olan Citroen C bir Elysee kapsamlı tek iç hacme sahip ve 2 . 65 metre ile kategorisindeki en uzunca dingil mesafesi yardımı ile ferah tek oturma alanı sağlıyor . . Muhteşem sürüş zevkinin yanında kapsamlı tek davranış alanı sunan C bir Elysee’in iç hacmi tek üst kategoride yer alan binek araçlar ile benzer düzeyde . Geride gezi eden yolcular amaçlı ayrılan diz mesafesi ise uyarı uygun boyutlarda ( 120 milimetre ) . Ferah kabin , bagaj alanına hiçbir şekilde müdahale etmiyor . Citroen C bir Elysee , sahip olduğu tüm bu özellikler yardımı ile muhteşem tek aile aracı olduğunu ispatlıyor .

citroen c elyese1. 2