GENEL BİLGİLER

Fireblade’de geçmiş yıllara oranla getirilen yenilikler arasında şeffaf camlı arka lambalarla birlikte keskinleştirilmiş arka tasarım çizgileri, alüminyum susturucu kapağıyla birlikte, keskin hatlara sahip egzoz susturucusu görünümü var.

Kompakt ve modern görünümlü gösterge paneli de işlevselliğe odaklanılmasının tipik bir göstergesidir.Fireblade’in C-ABS (Birleşik ABS) sistemi, spor motosikletler ve spor sürüş için dünya çapında ilk kez tasarlanan ABS’ye sahiptir. Elektronik kumandalı “C-ABS” sistemi performans ve kontrol kabiliyetinden ödün vermeden kullanıma imkan sağlar

TEKNİK BİLGİLER

AKSESUARLAR
19L taşıma kapasitesi Haftasonu seyehatlerinizde rahatlıkla kullanabilmeniz için depo çantası ile de uyumlu arka sele çantası. Yağmur koruma kaplamasına sahip,Honda Racing logolu arka sele çantası kolay kullanım için 4 nokta bağlantısına sahiptir.

Motosiklete daha şık bir görünüm kazandıran ve arka amortisörün kirlenmesini önleyen gövde rengine uyumlu beyaz, siyah, mavi ve gümüş renklerdeki arka tekerlek amortisör koruması.

fiyatı: CBR 1000 RR :  32,900 TL DEN başlayan fiyatlarla.