jeep-kiralama

Günübirlik, haftalık, aylık olarak güvenilir, konforlu bir şekilde hizmet vermekte olan firmamız, aile yapınıza ve aile de yer alan kişi sayınıza veya diğer sevdiklerinize uygun olacağına emin olduğumuz geniş araç filomuzdan sizlere de uygun aracı bulmaktayız.

Yeni çıkan son model araçlarımız ile İzmir de lüks araç kiralama firmamız sayesinde tatil planlarınızdan alacağınız keyifli zamanları arttıracak olan ve müşteri ilişkilerinde memnuniyeti üst düzeyde tutarak kendini geliştirmeyi seven personellerimiz ile beraber kaliteli bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Fiyatlarımız Hakkında Bilgi Verecek Olursak

Lüks araçlarımızdan olan İzmir Ferrari kiralaması yapmak istiyorsanız günlük olarak 1500 Lirayı gözden çıkarmanız gerekmektedir. Bu olmaz diyorsanız diğer bir lüks araçlarımızdan olan İzmir Lamborghini kiralaması yapmak istiyorum diyorsanız bu araç için de 2500 Lirayı gözden çıkarmanız gerekecektir. Ancak şunun garantisini gönül rahatlığı ile verebilirim ki araçlarımızın bakımları haftalık, aylık, yıllık yapılmakta olup sizlere en iyi hizmeti vermek için elimizden fazlasını yapmaktayız.

Firmamız Sizlere Ne Tür Hizmetler Sunar?

  • Yurt dışından gelen müşterilerimizi de düşündük ve yurt içindeki müşterilerimize nasıl kolaylık sağlıyorsak yurt dışından gelen müşterilerimize de aynı hizmeti vermemiz gerektiğine karar verdik. Bu nedenle de alanında profesyonel elemanlarımız ile titiz çalışmalar yürütmekteyiz.

 

  • Kiralanan araçlarınıza navigasyon, bebek koltuğu gibi durumlar ekstra ücrete tabii tutulmaktadır.
  • Akaryakıt kiralama başlangıcında kira sözleşmesinde belirtildiği şekilde ve seviye de müşteriye teslim edilir ve kiralama sonunda da aynı seviyede teslim edilmesini istemekteyiz. Belirtilen seviye dışında eksik veya boş depo benzin ile firmamıza iade edilen araçlar için akaryakıt farkı almaktayız.
  • Ehliyet belgesinin gösterilmesi halinde kiralama şartlarına uyulursa da kira sözleşmenize 2 tane sürücü herhangi bir ücret talep edilmeksizin eklenebilir ancak 2. sürücüden başka ek bir sürücü ekletmek isterseniz 7 Lira tutarında ekstra ücret talep etmekteyiz.

Firmamız her hizmeti ile sizlere %100 müşteri memnuniyeti, konfor, uygun fiyatlar ve mutlu bir yolculuk vaat ediyor. Siz de bu firmamızı mutlaka ziyaret ederek kendinize uygun lüks kiralık bir araç bulabilirsiniz.