otobus-bileti

Kahramanmaraş otobüs bileti almak için www.clickbus.com.tr sitesine giriniz. Kahramanmaraş otobüs firmaları ve otobüs bileti için anlık aramalarla, kesenize en uygun seçenekler karşınıza gelecektir.

Maraş’ı Tanıyalım

DÖNGEL MAĞARALARI, Maraş’a 60 kilometre uzaklıktadır. Bu mağaralar, hem Anadolu’nun Prehistorik devirlerine ışık tutan kalıntılar hem de toprağın derinliklerinden kaynayan soğuk suları ile güzel bir tarihi mesire yeridir. Döngel Çayı’nda balık boldur.

FIRNIZ,Ormanlık ve bol suyu olan, içinde bir de turistik otel bulunan piknik yeri Döngel yakınlarındadır.

Kahramanmaraş otobüs bileti en ucuz fiyatlarla Clickbus.com.tr sitesinden alınmalıdır. Kahramanmaraş otobüs firmaları linke tıklayarak görülebilir.
SÜLEYMANLI (Zeytin) Maraş’a 50 kilometre uzaklıktadır. Bu yörenin eski adı Zeytindir. Kaplıcası da vardır.

KUMAŞIR GÖLÜ Maraş – Adana yolu üzerinde şehre 9 kilometre uzaklıktadır. Gölün manzarası çok güzeldir. Bol miktarda balık avlanır.

EKİNÖZÜ İÇMELERİ Elbistan ilce merkezine 20 kilometre uzaklıktadır, içmelerin Romalılar zamanına kadar inen bir tarihi vardır. Cilt, mide, böbrek hastalarıyla halsiz düşen insanlar yaz mevsiminde bu içmelerden şifa bulmak için gelirler. Yolu yaz-kış trafiğe açıktır, içmelerde otel, motel ve pansiyonlar vardır.

Yalova’yı tanıyalım

Çınarcık, Yalova’nın en turistik ilçesi ve en gözde tatil mekanıdır. Yeşillikle denizin birleştiği nadir sitelerinden biri olan Çınarcık koyunun bitim noktasındaki su içinde bulunan kemerler, bir zamanlar, Osmanlı Donanmasının su ikmalini yaptığı su kemerleridir. Çınarcık’a gidenler ünlü Hasanbaba tepesine uğramadan ayrılamazlar. Hasanbaba suyu, menbada öyle nefis, öyle soğuk, bir sudur ki, ağustos aylarında bile en dayanıklı el 3 dakika ancak dayanabilir.

Yalova otobüs bileti