Firmamız faaliyetine başlayana kadar telefon dinleme bazı kişilerin elinde olan ayrıcalıklı bir işlem olduğu düşünülmektedir. Bu ayrıcalığın nedenlerinden birisi yazılımların çok pahalı olması ve farklı işlemler için birden fazla yazılım elde edilmesi gerekliliğidir. Firmamız bu işlemler için tek yazılım anlayışını sektöre kazandırmıştır. Başlangıçta yurt dışı kaynaklı çalışarak teknolojinin nimetlerinden faydalandırmaya çalışırken günümüzde ise yerli üretime başlanmıştır. Mühendislerimiz tamamen yerli ürün ve yerli veri tabanlarını faaliyete sokarak her ihtiyacı karşılayan yazılımları ortaya çıkartmıştır. Ses dinleme için alınmış olan bir yazılım ortam dinleme, sosyal ağların dolaşımlarına kontrol ve mesaj kaydına ulaşma şeklinde ek görevler yüklenmektedir.
Farklı görevleri üstlenmiş olan yazılımlarımız bu güne kadar üzücü olayların ortaya çıkartılmasında kendisinden beklenilen performansı tam ve eksiksiz olarak yerine getirmiştir. Yazılım sektörünün gelmiş olduğu bilimsellik teknoloji ile buluşmuştur. Yazılım yüklü olan telefonu sevdiğinize veya çocuğunuza hediye ederek onların gönlünü almışta olabilirsiniz. Siz içinizde taşımış olduğunuz şüpheleri ortadan kaldırırken yazılım görevini sorunsuz olarak başlatacak ve devam ettirecektir. Androit ve ios işletim sistemine sahi olan telefonların yazılımları üretilebilmektedir. Eski model olarak bilinen işletim sistemi olmayan telefonların dinlenmesi kesinlikle yapılamamaktadır. Bu noktada sizleri kandırmaya çalışan kişilere karşılık dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Telefon dinleme işlemi için öncelik telefonun işletim sistemine sahip bir cihaz olmasıdır.
Firmamız telefon konusunda da yardımcı olmaktadır. Orijinal marka telefonların yazılım yüklü halleri ile sunumları gene şirketimiz tarafından yapılmaktadır. Şirket olarak sunmuş olduğumuz her cihazın garantisini vermekteyiz. Telefon dinleme için gerekli olan cihaz ve yazılımları büro veya ofislerimizden rahatlıkla test ederek sahip olabilirsiniz. Telefon dinlemeyi çetelerin veya örgütlerin elinde kurtaran firmamız sizlere bir telefon kadar yakın hizmet sunmaktadır.